Ekipno osnovnošolsko prvenstvo do 12 let 2016

V soboto 9.4.2016 je bilo na Otočcu ekipno osnovnošolsko tekmovanje za učenke in učence do 12 let. V konkurenci deklet so prepričljivo zmagale učenke OŠ Cerklje v postavi Kuhar Larisa, Urbanč Tina in Tomše Ana. V sedmih kolih so oddale le dve točki in za 4,5 točk prehitele drugouvrščeno ekipo iz OŠ Ig.

Ekipno dekleta do 12 let:
1.mesto OŠ Cerklje         19,0 točk
(Kuhar Larisa, Urbanč Tina, Tomše Ana)

Ekipno fantje do 12 let:
13.mesto OŠ Brestanica     15,0 točk
(Ružič Pia Marie, Ružič Gašper, Ružič Borut Jan, Krhin Aleks, Zupančič Tilen)
21.mesto OŠ Krško          13,0 točk
(Bizjak Anej, Kodrič Plevnik Kristjan, Radej Filip, Bizjak Alexei, Žigante Gašper) 

Ekipno in posamično osnovnošolsko prvenstvo 2016

V nedeljo 10.4.2016 nje bilo na Otočcu osnovnošolsko prvenstvo za učence do 9 let. Posebej moramo pohvaliti obe ekipi deklic do 9 let, ki sta osvojili OŠ Krško prvo in OŠ Podbočje drugo mesto in v posamezni konkurenci Gala Gabriela Mavreka, ki je v konkurenci fantov do 7 let osvojil odlično 2. mesto.

Ekipno do 9 let Dekleta:
1.mesto OŠ Krško         7,0 točk
(Radej Pika, Avsec Manca in Šetinc Vita)

2.mesto OŠ Podbočje      7,0 točk
(Baškovec Špela, Kodrič Žana)

Ekipno do 9 let Fantje:
8.mesto OŠ Podbočje      8,5 toćk
(Kraševec Jan, Zorko Tijan, Espinoza Marolt Lan, Topolovšek Anej)
9.mesto OŠ Krško         8,0 točk
(Kodrič Plevnik Kristjan, Bizjak Alexei, Glas Bruno, Mavrek Gal Gabriel)
21.mesto OŠ Leskovec     5,5 točk
(Lajkovič Filip, Plevanč Ervin, Lajkovič Lara, Cvelbar Luka)

Posamezno deklice do 9 let:
5.mesto Kodrič Žana              5,0 točk
9.mesto Radej Pika               4,0 točke
19.mesto Baškovec Špela          3,0 točke
22.mesto Lajkovič Lara           2,5 točke

Posamezno dečki do 9 let:
13.mesto Lajkovič Filip          5,0 točk
17.mesto Kraševec Jan            4,5 točke
30.mesto Kodrič Plevnik Kristjan 4,0 točke
37.mesto Mavrek Gal Gabriel      4,0 točke (2.mesto fantje do 7 let)
41.mesto Zorko Tijan             3,5 točke
49.mesto Glas Bruno              3,0 točke
54.mesto Plevanč Ervin           3,0 točke
57.mesto Ružič Borut Jan         3,0 točke
61.mesto Bizjak Alexei           3,0 točke
65.mesto Topolovšek Anej         2,5 točke

 

Državno šolsko ekipno osnovnošolsko prvenstvo do 15 let – 2016

V nedeljo 20.3.2016 je bilo v Mariboru državno ekipno osnovnošolsko prvenstvo za učence in učenke. Barve Posavja so zastopale učenke iz OŠ Cerkelje in učenci iz OŠ Leskovca. Fantje so dosegli solidno 13 mesto v postavi Bajc Aleksander 5,5 /8, Kopina Božič Anej 3,0/8, Pajtler Rok 3,5/8 in Plevanč Ervin 1,5/8. Zmagovalke v Konkurenci deklet pa so postale učenke iz OŠ Cerkelj v postavi Urbanč Ana 6,0/7, Urbanč Tina 6,5/7, Kuhar Larisa 7,0/ in Tomše Ana.

Povezava na spletno stran turnirja

Državno osnovnošolsko posamezno prvenstvo 2016

V nedeljo 10.1.2016 je bilo državno posamezno osnovnošolsko tekmovanje za posameznike za leto 2016.

Pri Dekletih do 12 let je zmagovalka postala Pia Marie Ružič iz OŠ Brestanica, Aleksander Bajc iz OŠ Leskovec pa je osvojil odlično 3. mesto v konkurenci fantov do 15 let. Poleg njiju pa so se med 10 uvrstila še tri dekleta; Larisa Kuhar na šesto mesto, Pia Rožmanec na sedmo mesto in Tina Urbanč na 10 mesto.

1. mesto Ružič Pia Marie  OŠ Brestanica   dekleta do 12 let   8,0
3. mesto Bajc Aleksander  OŠ Leskovec      fantje do 15 let   7,0
6. mesto Kuhar Larisa     OŠ Cerklje      dekleta do 12 let   6,0
7. mesto Rožmanec Pia     OŠ Blanca       dekleta do 12 let   6,0
10.mesto Urbanč Tina      OŠ Cerklje      dekleta do 12 let   5,5
12.mesto Baškovec Alja    OŠ Podbočje     dekleta do 15 let   5,5
13.mesto Urbanč Ana       OŠ Cerklje      dekleta do 15 let   5,0
15.mesto Bizjak Anej      OŠ Krško         fantje do 12 let   5,5
24.mesto Kajtna Klemen    OŠ Sevnica       fantje do 12 let   4,5
28.mesto Bobnič Nina      OŠ Blanca       dekleta do 15 let   4,0
29.mesto Okorn Filip      OŠ Tržišče       fantje do 12 let   4,5
38.mesto Bizjak Alja      OŠ Krško        dekleta do 15 let   2,0
43.mesto Pajtler Rok      OŠ Leskovec      fantje do 15 let   3,5
46.mesto Možgan Timotej   OŠ Leskovec      fantje do 15 let   3,0

Uradna spletna stran na ŠZS

Pia zmagovalka PŠP 2016

Pia Marie Ružič državna prvakinja

Aleksander tretji PŠP 2016

Aleksander Bajc tretji

Področno šolsko posamezno tekmovanje 2015

V četrtek 17.12.2015 je bilo v OŠ Brežice področno posamezno tekmovanje učencev osnovnih šol. Nastopilo je 68 učencev iz Posavja.

Področno prvenstvo fantje do 9 let

Št.    Ime                               LRat  T    MBuch 
1. Kraševec,Jan              Podbočje    1828  6.0  13.5   
2. Zorko,Tijan               Podbočje    1683  5.0  14.0   
3. Molan,Lamir               Krško       1500  5.0  13.5   
4. Kodrič Plevnik,Kristjan   Krško       1678  4.5  16.5   
5. Ružič,Borut Jan           Brestanica  1540  4.5  13.5   
6. Bizjak,Alexei             Krško       1500  4.0  15.5   
7. Štrucl,Patrik             Krško       1500  4.0  13.5   
8. Šporar,ŽanLuka            Brežice     1500  4.0  12.0   
9. Žigante,Gašper            Krško       1500  4.0  11.0   
10. Zajc ,David              Krško       1500  4.0  10.0   
11. Espinoza Marol,Lan       Podbočje    1569  3.5  12.0  
12. Lajkovič,Filip           Podlog      1607  3.0  16.5  
13. Glas,Bruno               Krško       1500  3.0  14.0  
14. Molan,Matija             Artiće      1500  3.0  12.0  
15. Tršelič,Matic            Podbočje    1500  3.0  12.0  
16. Omerzel,Tjan             Boštanj     1500  3.0  11.0  
17. Mavrek,Gal Gabriel       Krško       1500  3.0  10.5  
18. Vidmar Kunst,Enej        Podbočje    1500  3.0  10.5  
19. Rožman,Timon             Brežice     1500  2.5  12.5  
20. Volovec,Žan              Brežice     1500  2.5  11.5  
21. Cvelbar,Sergej           Brežice     1500  2.5  11.0  
22. Groboljšek,Tjaš          Blanca      1500  2.0  12.0  
23. Kuntarič,Jan             Podbočje    1500  2.0  11.5  
24. Blatnik,Lan              Boštanj     1500  2.0  10.5  
25. Kermc,Mark               Brežice     1500  2.0   7.5  
26. Jazbec,Enej              Tržišče     1500  1.5  10.5  
27. Okorn,Adam               Tržišče     1500  1.5   9.0  
28. Jazbec ,Luka             Tržišče     1500  1.0  11.5  
29. Gaši,Žan                 Šentjanž    1500  0.5   9.0  
30. Humek,Andraž             Dobova      1500  0.5   7.5  

Področno prvenstvo dekleta do 9 let

Št. Ime LRat T MBuch Mesto
1. Radej,Pika                Krško       1589  7.0  16.5 
2. Baškovec,Špela            Podbočje    1583  6.0  17.5 
3. Avsec,Manca               Krško       1505  5.0  17.5 
4. Vilčnik ,Kaja             Sevnica     1500  4.0  18.5 
5. Radej,Anja                Blanca      1516  3.0  18.0 
6. Jesih,Tjaša               Sevnica     1500  3.0  13.5 
7. Jesih,Teja                Sevnica     1500  2.5  20.0 
8. Martinkovič Mavsar,Lara   Blanca      1500  2.0  17.0 
9. Peklar,Tajda              Blanca      1500  2.0  15.5 
10. Depoli,Amanda            Sevnica     1500  0.5  14.5 

Področno prvenstvo fantje do 12

Št. Ime T MBuch Mesto
1. Kajtna,Klemen             Sevnica           7.0  20.0 
2. Bizjak,Anej               Krško             6.0  20.0 
3. Okorn,Filip               Tržišče           5.0  20.0 
4. Kržičnik,Kevin            Cerklje           4.0  19.0 
5. Ružič,Gašper              Brestanica        4.0  18.0 
6. Radej,Filip               Krško             4.0  17.0 
7. Jeraj,Jan                 Boštanj           3.0  19.0 
8. Omerzel,Rok               Boštanj           3.0  19.0 
9. Gaši,Urban                Šentjanž          2.0  16.0 
10. Lindič,Domen             Šentjanž          2.0  14.0 
11. Ržen ,Luka               Sevnica           2.0  14.0 
12. Janc Žan                 Sevnica           0.0  14.0 12

Področno prvenstvo dekleta do 12 let

Št. Ime T MBuch Mesto
1. Urbanč,Tina               Cerklje           6.0  11.5 
2. Ružič,Pia Marie           Brestanica        5.0  10.5 
3. Kuhar,Larisa              Cerklje           4.0  11.5 
4. Rožmanec,Pia              Blanca            3.0  14.0 
5. Tomič,Maja                Brežice           3.0  12.5 
6. Zatler,Nika               Loka              3.0   8.0 
7. Špan,Aleksandra           Boštanj           2.0  11.5 
8. Močnik,Neža               Loka              2.0  11.0 
9. Pungerčič ,Lea            Sevnica           2.0   9.0 

Področno prvenstvo fantje do 15

1. Bajc Aleksander           Leskovec          5.0
2. Pajtler Rok               Leskovec          3.0
3. Možgan Timotej            Leskovec          2.0
4. Kopina Božič Anej         Leskovec          2.0

Področno prvenstvo dekleta do 12 let

1. Urbanč Ana               Cerklje            3.5
2. Baškovec Alja            Podbočje           2.5
3. Bizjak Alja              Krško              0.0

Medalje                  Zlata            Srebrna         Bronasta

1. Cerklje                 2                                  1
2. Podbočje                1                 3
3. Krško                   1                 1                3
4. Leskovec                1                 1                1
5. Sevnica                 1
6. Brestanica                                1
7. Tržišče                                                    1