Klubski turnir SK Triglav Krsko – maj

Mesto Igralec           Kat. ELO  LRat  Tocke MBuch Buch 
1   (2) Urbanč,Peter     MK  2071 2258  4.5   9.5   14.5  
2   (3) Ružič,Miloš          1742 1622  4.0  10.0   16.5  
3   (9) Bizjak,Anej          1194 1921  4.0   8.0   13.0  
4   (4) Urbanč,Suzana    WI  1645 1808  3.5   9.0   15.0  
5   (7) Kuhar,Larisa     WII 1389 1940  3.0  10.0   17.5  
6   (5) Urbanč,Ana       WII 1545 1979  3.0   9.0   15.0  
7   (11)Sušin,Ivan       III 1758       3.0   8.0   13.5  
8   (1) Božič,Marjan     MK  2091 2157  3.0   7.5   12.5  
9   (8) Urbanč,Tina      WII 1334 1954  3.0   6.0   11.0  
10  (6) Ružič,Pia Marie  IV  1390 1926  3.0   6.0   10.5  
11 (17) Bizjak,Alja               1513  3.0   4.5    8.0  
12 (19) Pajk,Aleš                 1500  2.0   8.0   13.5  
13 (14) Bizjak,Alexei             1572  2.0   8.0   13.0  
14 (15) Tomše,Ana                 1555  2.0   7.0   11.0  
15 (20) Plevnik,Viljem            1500  2.0   5.0    8.5  
16 (16) Žigante,Gašper            1543  1.5   6.0   10.5  
17 (10) Ružič,Gašper     IV  1097 1667  1.0   9.0   15.0  
18 (13) Kržičnik,Kevin            1672  1.0   6.5   11.5  
19 (18) Bizjak,Andrej             1500  1.0   6.5   10.0  
20 (12) Kodrič Pl.,Kristjan       1724  0.5   6.0   10.0 

Marčevski turnir 2016

Na turnirju je nastopilo 6 igralcev. 

Prvo mesto je osvojila Larisa Kuhar. Drugo mesto je zasedel Marjan Božič, tretje mesto pa sta si razdelila  Anej Bizjak in Pia Marie Ružič, ki sta osvojila enako število točk kot zmagovalka.

1.mesto Larisa Kuhar         2,0  5,0
2.mesto Marjan Božič         2,0  4,5
3.mesto Anej Bizjak          2,0  4,0
3.mesto Pia Marie Ružič      2,0  4,0
5.mesto Andrej Bizjak        1,0  5,0
6.mesto Gašper Ružič.        1,0  5,0

Naslednji turnir bo v sredo 4.maja in se bo ratingiral za pospešeni FIDE rating.

Memorial Andreja Strnada

Končno stanje

1. Ahmatovič Hilmija       1937 1934  ŠK Triglav Krško          8.0 48.5 37.0  0.85
2. Gmajner Ivan            1818 1820  ŠK Triglav Krško          7.5 45.5 35.0  1.30
3. Bizjak Anej             1120 1500  ŠK Triglav Krško          6.5 43.0 33.0  3.66
4. Urek Branko                  1711  ŠK Brežice                6.0 48.5 38.5  0.41
5. Žnideršič Tomaž         1971 1963  ŠK Triglav Krško          5.5 44.0 34.0 -1.73
6. Bogolin Rado                 1500  ŠK Milan Majcen Sevnica   5.0 49.5 39.0  2.24
7. Cvirn Ludvik                 1782  ŠK Milan Majcen Sevnica   5.0 48.0 38.0 -0.68
8. Maletič Slavko               1500                            5.0 43.0 33.0  2.48
9. Vajdič Jože                  1500                            5.0 31.0 24.0  1.40
10. Slivšek Franc               1500                            4.5 43.0 34.0  1.49
11. Voglar Albin                1700  ŠK Triglav Krško          4.5 38.0 29.5 -2.19
12. Dreo Emil                   1613                            4.5 32.0 23.0 -0.26
13. Slivšek Slavko              1500                            4.0 44.0 34.0  0.80
14. Kos Anton                   1500                            4.0 38.0 29.0  0.70
15. Kežman Zvonko               1817  ŠK Brežice                4.0 34.0 26.5 -3.03
16. Mirt Martin                 1622  ŠK Milan Majcen Sevnica   3.5 38.0 31.5 -0.74
17. Thubesaid Sali              1500                            2.5 38.5 30.0 -1.22
18. Bizjak Andrej               1500                            2.0 36.0 28.5 -1.71
19. Bizjak Alexei               1500  ŠK Triglav Krško          2.0 35.5 29.0 -0.96
20. Bizjak Alja                 1500                            1.0 32.0 25.0 -2.81

Finalni božičkov turnir

Božičkov turnir učenci do 7 let – 3 turnir

1. Glas,Bruno                 6.0 16.5 1
2. Topolovšek,Anej            5.0 12.0 2
3. Zajc,David                 5.0 11.5 3
4. Molan,Lamir                4.0 15.0 4
5. Mavrek,Gal Gabriel         4.0 13.5 5
6. ZupanŠič Jevšn,Tilen       4.0 10.5 6
7. Grajžl,Eva                 3.5 14.5 7
8. Štrucl,Patrik              3.5 13.5 8
9. Cvirn,Enej                 3.0 13.0 9
10. Kranjčevič,Jakob          3.0 12.5 10
11. Šetinc,Vita               3.0 12.0 11
12. Ferlan,Katarina           3.0 12.0 12
13. Okorn,Adam                3.0  9.5 13
14. Janjanin,Kiara            3.0  7.0 14
15. Gričar,Gašper             2.0 13.0 15
16. Gracar,Maša               2.0 12.5 16
17. Kermc,Mark                2.0 12.0 17
18. Krhin,Aleks               2.0 12.0 18
19. Milar,Žiga                2.0  8.0 19
20. Jesih,Teja                1.0 10.0 20
21. Avguštin,Luka             1.0  8.0 21
22. Espinoza,Naja             1.0  8.0 22

Božičkov turnir učenci do 9 let_ 3 turnir

1. Kraševec,Jan               6.5 21.0 1
2. Drama,Tilen                6.0 21.5 2
3. Kodrič Plevnik,Kristjan    5.5 20.5 3
4. Zorko,Tijan                4.5 20.0 4
5. Kitak,Luka                 4.0 21.5 5
6. Kodrič,Žana                4.0 20.0 6
7. Grajžl,Matej               4.0 17.5 7
8. Bizjak,Alexei              4.0 16.5 8
9. Vidmar Kunst,Enej          4.0 16.0 9
10. Baškovec,Špela            3.5 19.0 10
11. Ružič,Borut Jan           3.5 18.5 11
12. Radej,Pika                3.0 19.0 12
13. Espinoza Marol,Lan        3.0 15.5 13
14. Malus,Luna                3.0 15.0 14
15. Žigante,Gašper            3.0 13.0 15
16. Avsec,Manca               2.5 21.0 16
17. Lapuh,Luka                2.5 14.5 17
18. Plevanč,Ervin             2.5 13.0 18
19. Urbanč,Jernej             1.0 14.0 19
20. Hribar,Adrijan            0.0 15.0 20

Božičkov turnir učenci do 15 let_ 3 turnir

1. Ružič,Miloš                5.5 16.0 1
2. Bajc,Aleksander            5.5 13.0 2
3. Dreo,Emil                  4.5 14.5 3
4. Kuhar,Larisa               4.5 14.0 4
5. Volčanšek,Jože             4.0 17.0 5
6. Ružič,Pia Marie            4.0 15.0 6
7. Urbanč,Ana                 4.0 14.0 7
8. Baškovec,Alja              4.0 12.0 8
9. Rožmanec,Pia               4.0 10.0 9
10. Urbanč,Suzana             3.5 15.0 10
11. Kržičnik,Kevin            3.5 14.0 11
12. Kopina Božič,Anej         3.5 11.5 12
13. Kajtna,Klemen             3.5 8.0 13
14. Milar,Rudi                3.0 14.0 14
15. Radej,Filip               3.0 13.5 15
16. Bizjak,Anej               3.0 12.5 16
17. Škofljanec,Dušan          3.0 12.0 17
18. Urbanč,Tina               3.0 12.0 18
19. Bašek,Jan                 3.0 12.0 19
20. Šetinc,Uroš               3.0 10.0 20
21. Bizjak,Andrej              3.0 9.0 21
22. Grajžl,Marko               3.0 6.0 22
23. Janjanin,Enej             2.0 13.5 23
24. Kos,Anton                 2.0 12.5 24
25. Jeraj,Jan                 2.0 12.0 25 
26. Ružič,Gašper              2.0 12.0 26
27. Simčič,Danijel            2.0 10.0 27
28. Plevnik,Viljem             2.0 9.0 28
29. Okorn,Filip               1.0 13.0 29
30. Nanut,Tjaš                1.0 13.0 30
31. Malus,Andreja             1.0 10.5 31
32. Malus,Marjana             0.0 10.0 32

Božičkov turnir – 2/3 OŠ Podbočje

Božičkov turnir učenci do 7 let – 2 turnir

Božičkov turnir učenci do 7 let - 2 turnir
Krško, 3.12.2015
  St.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub               T    MBuch Mesto
  1. Molan,Lamir                           1500                      6.0  14.5     1
  2. Topolovšek,Anej                                                 5.0  14.0     2
  3. Glas,Bruno                            1500                      4.0  14.0     3
  4. Šetinc,Vita                           1500                      4.0  14.0     3
  5. Zajc,David                            1500                      3.5  14.0     5
  6. ZupanŠič Jevšn,Tilen                  1500                      3.5  13.0     6
  7. Kermc,Mark                            1500                      3.5  13.0     7
  8. Ferlan,Katarina                       1500                      3.5  12.0     8
  9. Mavrek,Gal Gabriel                    1500                      3.0  14.0     9
 10. Grajžl,Eva                            1500                      3.0  13.5    10
 11. Gracar,Maša                           1500                      3.0  11.5    11
 12. Štrucl,Patrik                         1500                      3.0  11.5    12
 13. Cvirn,Enej                            1500                      3.0  10.0    13
 14. Kodrič,Zala                           1500                      2.0  12.0    14
 15. Golobič,Gabrijel                      1500                      2.0  10.0    15
 16. Okorn,Adam                            1500                      2.0  10.0    15
 17. Baznik,Matic                          1500                      2.0   9.0    17
 18. Ferlan ,Matija                        1500                      2.0   8.0    18
 19. Filipčič,Miha                         1500                      1.0  10.0    19
 20. Espinoza,Naja                         1500                      0.0  10.0    20

Božičkov turnir učenci do 9 let_ 2 turnir

Božičkov turnir učenci do 9 let_ 2 turnir
Podbočje, 3.12.2015
  St.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub               T    MBuch Mesto
  1. Kraševec,Jan             III SLO      1828 ŠK Triglav Krško     6.0  13.5     1
  2. Zorko,Tijan                  SLO      1683 ŠK Triglav Krško     5.0  13.0     2
  3. Kodrič Plevnik,Kristjan      SLO      1678 ŠK Triglav Krško     4.0  13.0     3
  4. Radej,Pika                   SLO      1589 ŠK Triglav Krško     4.0  12.0     4
  5. Lekše ,Žak                            1500                      3.5   9.0     5
  6. Baškovec,Špela               SLO      1583 ŠK Triglav Krško     3.0  14.0     6
  7. Espinoza Marol,Lan           SLO      1569                      3.0  13.5     7
  8. Kodrič,Žana                  SLO      1560 ŠK Triglav Krško     3.0  13.0     8
  9. Kuntarič,Jan                          1500                      3.0  12.5     9
 10. Avsec,Manca                  SLO      1505 ŠK Triglav Krško     3.0  10.5    10
 11. Grajžl,Matej                          1500                      3.0  10.5    11
 12. Žigante,Gašper               SLO      1500 ŠK Triglav Krško     3.0  10.0    12
 13. Bizjak,Alexei                SLO      1500 ŠK Triglav Krško     2.5  12.5    13
 14. Preskar,Kaja                          1500                      2.0  11.5    14
 15. Tršelič,Matic                         1500                      2.0  11.0    15
 16. Vidmar Kunst,Enej            SLO      1500 ŠK Triglav Krško     2.0  11.0    16
 17. Ružič,Borut Jan              SLO      1540 ŠK Triglav Krško     2.0  10.0    17

  Božičkov turnir učenci do 15 let_ 2 turnir
Božičkov turnir učenci do 15 let_ 2 turnir
Podbočje, 3.12.2015
  St.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub               T    MBuch Mesto
  1. Bajc,Aleksander          III SLO 1677 2050 ŠK Triglav Krško     6.0  13.0     1
  2. Kuhar,Larisa             WII SLO 1372 1853 ŠK Triglav Krško     4.5  14.5     2
  3. Urbanč,Ana               WII SLO 1702 1946 ŠK Triglav Krško     4.0  14.0     3
  4. Ružič,Pia Marie          IV  SLO 1352 1839 ŠK Triglav Krško     4.0  12.0     4
  5. Bizjak,Anej                  SLO 1138 1806 ŠK Triglav Krško     3.5  14.0     5
  6. Bobnič,Nina                  SLO      1614 ŠK Milan Majcen Sev  3.0  14.5     6
  7. Kopina Božič,Anej        IV  SLO      1780 ŠK Triglav Krško     3.0  12.5     7
  8. Kajtna,Klemen                SLO 1135 1864 ŠK Milan Majcen Sev  3.0  12.0     8
  9. Urbanč,Tina              WII SLO 1311 1810 ŠK Triglav Krško     3.0  11.0     9
 10. Baškovec,Alja            III SLO 1245 1731 ŠK Triglav Krško     3.0  10.5    10
 11. Rožmanec,Pia             IV  SLO      1806 ŠK Milan Majcen Sev  2.5  10.5    11
 12. Kržičnik,Kevin               SLO      1554 ŠK Triglav Krško     2.5   9.5    12
 13. Okorn,Filip                  SLO 1142 1760 ŠK Milan Majcen Sev  2.0  11.0    13
 14. Ružič,Gašper             IV  SLO      1657 ŠK Triglav Krško     2.0  10.5    14
 15. Jeraj,Jan                IV  SLO      1720 ŠK Milan Majcen Sev  2.0  10.0    15
 16. Radej,Filip                  SLO      1513 ŠK Triglav Krško     0.0  10.0    16

 

Božičkov turnir 1/3 2015 OŠ Leskovec

Božičkov turnir učenci do 7 let
Krško, 19.11.2015
  St.     Ime          Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    MBuch Mes
  1. Molan,Lamir                     1500                            5.5  13.5     1
  2. Zajc,David                      1500                            5.0  13.5     2
  3. Glas,Bruno                      1500                            4.5  14.0     3
  4. Mavrek,Gal Gabriel              1500                            4.0  14.5     4
  5. Štrucl,Patrik                   1500                            4.0  10.0     5
  6. Kermc,Mark                      1500                            3.0  16.5     6
  7. Šetinc,Vita                     1500                            3.0  12.0     7
  8. Gracar,Maša                     1500                            3.0  10.0     8
  9. ZupanŠič Jevšnk Tilen           1500                            3.0  10.0     9
 10. Grajžl,Eva                      1500                            2.0  12.0    10
 11. Gričar,Gašper                   1500                            2.0  12.0    11
 12. Ferlin,Katarina                 1500                            2.0  11.0    12
 13. Umek,Nika                       1500                            1.0  12.0    13
 14. Espinoza,Maja                   1500                            0.0  10.0    14

Božičkov turnir učenci do 9 let
Krško, 19.11.2015
  St.     Ime             Kat Fed  ELO  LRat Klub                     T    MBuch Mes
  1. Kraševec,Jan          III SLO      1828 ŠK Triglav Krško        6.0  13.5     1
  2. Kodrič Plevnik,Kristjan   SLO      1678 ŠK Triglav Krško        4.0  14.5     2
  3. Radej,Pika                SLO      1589 ŠK Triglav Krško        4.0  13.5     3
  4. Kodrič,Žana               SLO      1560 ŠK Triglav Krško        4.0  13.0     4
  5. Zorko,Tijan               SLO      1683 ŠK Triglav Krško        4.0  12.5     5
  6. Bizjak,Alexei             SLO      1500 ŠK Triglav Krško        3.5  13.0     6
  7. Avsec,Manca               SLO      1505 ŠK Triglav Krško        3.0  14.0     7
  8. Baškovec,Špela            SLO      1583 ŠK Triglav Krško        3.0  12.5     8
  9. Espinoza Marol,Lan        SLO      1569                         3.0  10.5     9
 10. Plevanč,Ervin                      1500                         2.5   8.0    10
 11. Ružič,Borut Jan           SLO      1540 ŠK Triglav Krško        2.0  12.5    11
 12. Tršelič,Matic                      1500                         2.0  12.0    12
 13. Žigante,Gašper            SLO      1500 ŠK Triglav Krško        1.0  10.5    13
 14. Cvelbar,Luka                       1500                         0.0  11.0    14


Božičkov turnir učenci do 15 let
Krško, 19.11.2015
  St.     Ime           Kat Fed  ELO  LRat Klub                       T    MBuch Mes
  1. Bajc,Aleksander    III SLO 1677 2050 ŠK Triglav Krško           5.0  14.0     1
  2. Rožmanec,Pia       IV  SLO      1806 ŠK Milan Majcen Sevnica    4.5  13.0     2
  3. Urbanč,Ana         WII SLO 1702 1946 ŠK Triglav Krško           4.0  14.5     3
  4. Ružič,Pia Marie    IV  SLO 1352 1839 ŠK Triglav Krško           4.0  13.0     4
  5. Urbanč,Tina        WII SLO 1311 1810 ŠK Triglav Krško           4.0   9.0     5
  6. Kajtna,Klemen          SLO 1135 1864 ŠK Milan Majcen Sevnica    3.5  11.0     6
  7. Baškovec,Alja      III SLO 1245 1731 ŠK Triglav Krško           3.0  15.5     7
  8. Kopina Božič,Anej  IV  SLO      1780 ŠK Triglav Krško           3.0  14.0     8
  9. Bobnič,Nina            SLO      1614 ŠK Milan Majcen Sevnica    3.0  13.0     9
 10. Kuhar,Larisa       WII SLO 1372 1853 ŠK Triglav Krško           3.0  12.0    10
 11. Okorn,Filip            SLO 1142 1760 ŠK Milan Majcen Sevnica    3.0  12.0    11
 12. Ružič,Gašper       IV  SLO      1657 ŠK Triglav Krško           3.0   8.0    12
 13. Bizjak,Anej            SLO 1138 1806 ŠK Triglav Krško           2.0  11.5    13
 14. Kržičnik,Kevin         SLO      1554 ŠK Triglav Krško           1.0  14.0    14
 15. Radej,Filip            SLO      1513 ŠK Triglav Krško           1.0  11.0    15
 16. Jeraj,Jan          IV  SLO      1720 ŠK Milan Majcen Sevnica    1.0   9.0    16

 

MEDNARODNI MLADINSKI TURNIR KRŠKO 2015

V času med 23.10. in 24.10.2015 je v Krškem potekal mednarodni mladinski šahovski turnir. Udeležili so se ga šahisti iz Slovenije, Hrvaške in Bosne in Hercegovine. Več tekmovalnih podrobnosti  lahko najdete na spodnji povezavi:

Povezava na turnirsko stran

Za pomoč pri izvedbi turnirja se zahvaljujemo vsem, ki so nas kakorkoli podprli, še posebej Hotel City Krško in družbo HESS d.o.o.

Zmagovalci turnirjev v Krškem: Galoič David, Urbanč Peter, Dobrovoljc Andreja in Tutič Rešad

Zmagovalci turnirjev v Krškem:
Galoič David, Urbanč Peter, Dobrovoljc Andreja in Tutič Rešad